Nemocnice uzavírá očkovací centrum ve sportovní hale, dále očkuje a testuje v nemocnici
Znojmo, 25.8.2021 Příští týden se uzavře ve Znojmě očkovací centrum ve sportovní hale, kterou Nemocnice Znojmo vrací po sedmi měsících zápůjčky. Poslední vakcína zde bude aplikována tento pátek. Další očkování bude probíhat v ambulanci v prostorách nemocnice, kde navíc bude v upravené provozní době pokračovat PCR a antigenní testování. V příštím týdnu dojde k vrácení sportovní haly na Dvořákové ulici […]
