Znojmo, 16. dubna 2024

Návštěvníci a pacienti ve znojemské nemocnici již v osmipatrové budově a ambulantní části se spoustou ordinací nebudou bloudit. Pomůže s tím nová recepce. „Recepce v naší nemocnici fungovala již před několika lety. Nyní ji opět obnovujeme. Považuji za nesmírně důležité, aby návštěvníci a pacienti rychle a efektivně nalezli ambulanci či oddělení, které hledají. A právě s orientací a nasměrováním správným směrem pomůže naše recepční,“ přiblížil rozhodnutí ředitel nemocnice Miroslav Kavka.

Nová recepce je již v provozu. Nachází se v prvním patře polikliniky (naproti ortopedické ambulanci a vedle ambulance pro infuzní terapii). Recepční zde bude pro veřejnost k dispozici každý všední den od 7:00 do 15:30.