Znojmo 18.2.2022

Nemocnice Znojmo od pondělí 21.2. omezuje provoz testovacího i očkovacího místa. V pátek 18.2. končí druhé očkovací místo, které ve Znojmě provozovala FN Brno.

S ohledem na nízký počet provedených testů a kapacitu dalších testovacích míst ve Znojmě od pondělí 21.2. budou v Nemocnici Znojmo prováděny testy PCR pouze v pondělí, středu a pátek od 7:00-9:00. V těchto dnech při kapacitě 120 testů denně jich je prováděno přibližně 30.

Stejně tak pro malý zájem o očkování bude omezen provoz očkovací ambulance na pondělí a čtvrtek od 7:30-11:30 s tím, že očkování dětí nadále probíhá vždy ve čtvrtek, kdy je přítomen pediatr. Pro nízký zájem o očkování v pátek 18.2.2022 končí provoz očkovacího centra v budově VZP na Vídeňské ulici ve Znojmě, které provozovala Fakultní nemocnice Brno. „Zájemci o očkování, kteří se registrovali na Vídeňské ulici budou automaticky přeregistrováni do naší očkovací ambulance. V těchto dnech se k očkování přihlásí jednotky zájemců, nejvíce se očkují 2. a 3. dávky,“ sdělila Petra Veselá, tisková mluvčí Nemocnice Znojmo.