Požadujeme:

• způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • spolehlivost, schopnost samostatného rozhodování
  • specializovanou způsobilost v příslušném oboru

Nabízíme:

• náborový příspěvek
  • práci na celý úvazek v mladém a přátelském kolektivu na akreditovaném pracovišti (I. typ

Pečujeme o dospělé i dětské pacienty na lůžkovém oddělení a v ambulancích, operujeme na moderním sále centrálního operačního traktu. Ročně provedeme cca 350 operačních výkonů širokého ORL spektra. Zabýváme se všemi onemocněními ORL oblasti, vč. rovnovážného ústrojí. Provádíme vyšetření sluchu, vč. otoakustických emisí, BERA, screeningové vyšetření sluchu novorozenců a dětí, provádíme sluchovou protetiku vč. návaznosti na kochleární implantační centrum. Samozřejmostí je volno po službě, spolupráce s předními ORL pracovišti v ČR, možnost absolvovat odborné stáže, účast na vzdělávacích akcích, přednáškách.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Vaši žádost o přijetí se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: pavel.jajtner@nemzn.cz nebo písemně na adresu: Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace, MUDr. Pavel Jajtner, MBA náměstek pro léčebně preventivní péči, MUDr. Jana Janského 11, 669 02 Znojmo.