Nemocnice Znojmo od neděle 1. 1. 2023 přistupuje k zákazu návštěv na všech lůžkových pracovištích. Snažili jsme se návštěvy zachovat co nejdéle to šlo, nicméně nemocnost z důvodu nárůstu respiračních onemocnění v populaci stále stoupá.

Zákazem návštěv není dotčeno právo dítěte/pacienta na přítomnost jeho zákonného zástupce/opatrovníka. Výjimky jsou možné u pacientů v terminálním stádiu onemocnění, vždy po předchozí dohodě s ošetřujícím personálem.

Zákonné zástupce dětských pacientů a ostatní navštěvující osoby žádáme, aby při příchodu na lůžkové oddělení měli nasazenou ochranu dýchacích cest (chirurgická rouška či respirátor).

Dosud byly návštěvy ve středu a neděli, nedělní 1.1.2023 tedy již neproběhnou.

DĚKUJEME za pochopení a Vaši ohleduplnost k ostatním hospitalizovaným pacientům a také k personálu, který se o ně stará.

Není k dispozici žádný popis fotky.