Znojmo, 09.01.2024, aktualizace 23.1.2023

Na některých internetových stránkách obsahujících bazarové zboží (např. www.bazos.cz) se objevily nabídky obsahující podvodné jednání a zneužívající jméno MUDr. Heleny Vejlupkové a název Nemocnice Znojmo, příspěvkové organizace, MUDr. Jana Janského 11, 669 02 Znojmo, htttp://www.nemzn.cz.
Nově se objevují další jména zneužitá k internetovému podvodu – MUDr. Yvona Šrámková, MUDr. Sabina Winterová, MUDr. Helena Sejková, MUDr. Ludmila Šikyřová.

Nemocnice Znojmo všechny upozorňuje, že MUDr. Helena Vejlupková, MUDr. Yvona Šrámková, MUDr. Sabina Winterová, MUDr. Helena Sejková, MUDr. Ludmila Šikýřová nejsou osobami nabízející jakékoli zboží na těchto internetových stránkách a Nemocnice Znojmo se distancuje od uvádění svého názvu v souvislosti s těmito nabídkami.